Σκύλος βρέθηκε κοντά στο Πεταλίδι Μεσσηνίας
To νεαρό θηλυκό ημίαιμο Σέτερ εντοπίστηκε στο Πεταλίδι Μεσσηνίας. Αν χάσατε τον σκύλο καλέστε στο τηλέφωνο: 6976176154.
Χθες το βράδυ το Κόλεϋ που βλέπετε εντοπίστηκε στην πλατεία Αγίας Παρασκευής Αττικής. Είναι θηλυκό πολύ φιλικό προς τις γάτες και τα άλλα σκυλιά. Ίσως εξαιτίας των κεραυνών κατά τη διάρκεια της καταιγίδας να φοβήθηκε να έφυγε από το σπίτι του. Βοηθήστε να βρεθεί η οικογένεια της. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6945534118.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr