Τα χάδια των περαστικών και των τουριστών απολάμβανε σήμερα το πρωί η αδέσποτη γάτα που βλέπετε, η οποία είχε ξαπλώσει πάνω στο μηχάνημα ακύρωσης εισιτηρίων στον σταθμό του Η.Σ.Α.Π. στο Μοναστηράκι. Φυσικά δεν ήταν λίγοι εκείνοι που δεν έχασαν την ευκαιρία να την φωτογραφίσουν.
Η κάμερα του www.zoosos.gr ήταν εκεί και απαθανάτισε τις στιγμές.
Με δύο φωτογραφίες από το άλμπουμ του Κώστα Μπαλάφα «Ήπειρος» καλωσορίζουμε το 2015 και δεσμευόμαστε πως θα συνεχίσουμε να παλεύουμε για έναν κόσμο δικαιότερο και για τα ζώα, που υποφέρουν εξαιτίας των ανθρώπων παντού! #zoosos