Βρήκαν αρσενικό σκύλο στα Ταμπούρια του Πειραιά
Ο σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στα Ταμπούρια του Πειραιά να τρέχει πανικόβλητος. Αν τον χάσατε καλέστε στο τηλέφωνο: 6934405965 μια και ο άνθρωπος που τον…
Ο σκύλος, που βλέπετε, εντοπίστηκε να κυκλοφορεί στο Π. Φάληρο Αττικής στη διασταύρωση των οδών Ελ. Βενιζέλου και Αχιλλέως. Αν κάποιος το αναγνωρίζει, να επικοινωνήσει με το email: [email protected] ή το τηλέφωνο επικοινωνίας: 6976781523. Είναι αρσενικό περίπου 5 μηνών. Δεν φέρει τσιπ.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr