Χάθηκε θηλυκός σκύλος στην Αμάρυνθο της Εύβοιας
Ο θηλυκός σκύλος που βλέπετε χάθηκε στις 3 Αυγούστου στην Αμάρυνθο της Εύβοιας (λίγο έξω από την Ερέτρια προς Αλιβέρι). Είναι ημίαιμο Λαμπραντόρ, πολύ φιλικό,…
Χάθηκε στις 6/2 από το Αναβρυτό Αρκαδίας ο στειρωμένος θηλυκός μαύρος σκύλος που βλέπετε. Φοράει σκούρο πράσινο περιλαίμιο με κονκάρδα αντιλυσσικού εμβολίου, φέρει μικροτσίπ με στοιχεία του Δήμου Μεγαλόπολης. Αν τον δείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6947792942.
Το ζώο έχει μαύρο τρίχωμα αλλά και μια άσπρη γραμμή στο στήθος και λίγο άσπρο στα δάχτυλα των ποδιών του.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr