Χάθηκε θηλυκός σκύλος Πομεράνιαν Σπιτζ στην Κυψέλη της Αθήνας
Στις 16 Οκτωβρίου ο θηλυκός σκύλος χάθηκε από την οδό Τήνου στην Κυψέλη της Αθήνας. Είναι επτά μηνών ράτσας Pomeranian Spitz. Αν το είδατε καλέστε…
Χάθηκε το Σάββατο 12 Μαΐου στο Κάτω Χαλάνδρι στην περιοχή της Μαρμαριώτισσας, η σκυλίτσα, που βλέπετε. Είναι 10 μηνών ημίαιμο Λαμπραντόρ με άσπρο χρώμα στο τρίχωμα της και λίγο κανελί στ’ αυτάκια της.
Φοράει φούξια φωσφοριζέ αντιπαρασιτικό λουράκι και ακούει στ’ όνομα Μπουμπού. Συνήθως πήγαινε βόλτα στο Κάτω Χαλάνδρι ή στο πάρκο της Φιλοθέης. Αν τη βρείτε καλέστε στα τηλέφωνα: 2130024538,6974061577, 6958605341. Στις φωτογραφίες είναι λίγο μικρότερη, αφού δεν είναι τωρινές. Πλέον έχει ψηλώσει και έχει σχεδόν διπλάσιο μέγεθος.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr