Μωρά κουτάβια από την Ιεράπετρα Κρήτης έτοιμα για σπίτι
Τα μικρά, που βλέπετε, είναι περίπου 2 μηνών και φιλοξενούνται στην Ιεράπετρα της Κρήτης. Όμως επείγει η υιοθεσία τους, καθώς ο καιρός περνάει γρήγορα και αυτά μεγαλώνουν.
Τα πανέμορφα κουταβάκια Ristretto και Espresso γεννήθηκαν στα Σπάτα μαζί με τα 5 αδελφάκια τους τον Απρίλιο του 2012. Είναι μια σταλιά πλασματάκια και έχουν υπέροχα μαύρα εκφραστικά ματάκια και πολύ απαλό βελούδινο γυαλιστερό μαύρο και μπεζ τρίχωμα.
Τα δύο αυτά υπέροχα κουταβάκια είναι εμβολιασμένα και αποπαρασιτωμένα και θα δοθούν με συμβόλαιο υιοθεσίας σ’ εκείνους, που θα τους προσφέρουν αγάπη, στοργή και παιχνίδι.
Για περισσότερες πληροφορίες: [email protected] και το 6944347144. Η υιοθεσία θα γίνει υπό την αιγίδα του Φιλοζωικού Σωματείου stray.gr (Α.Μ.: 24685).
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr