Πανέμορφη κουταβίτσα στο Ηράκλειο Κρήτης δίνεται για υιοθεσία
Η φοβισμένη κουταβίτσα, που βλέπετε, είναι μόλις τριών μηνών και βρίσκεται στο Ηράκλειο της Κρήτης. Είναι λαμπερή, μαύρου χρώματος με τρίχωμα λευκό σαν ποδίτσα στον λαιμό της.
Αυτό είναι ένα ημίαιμο γκεκάκι 40 ημερών. Ένα πανέξυπνο και παιχνιδιάρικο μωρό, που σώθηκε από βέβαιο θάνατο, αφού βρέθηκε πεταμένο σε σακούλα σκουπιδιών την Πρωτομαγιά. Ο γιατρός είπε, ότι θα γίνει το πολύ 10 κιλά. Αυτή η κουκλίτσα θα δοθεί με το τσιπάκι της, εμβολιασμένη και με συμβόλαιο υιοθεσίας!
Προϋπόθεση η στείρωση της, όταν φτάσει στη κατάλληλη ηλικία. Η υιοθεσία θα γίνει υπό την αιγίδα του φιλοζωικού σωματείου «Αδεσποτολόγιο» (Αρ. Από. Πρ. 4354/2010). Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε: 6975307511, 6972802472.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
Ειναι διαθεσιμη?
Καλέστε στα τηλέφωνα που υπάρχουν!