Βρέθηκε αρσενικός Γερμανικός Ποιμενικός στην Αγυιά Πάτρας
Ο Γερμανικός Ποιμενικός που βλέπετε βρέθηκε σήμερα στην Αγυιά Πάτρας. Φοράει καφέ περιλαίμιο και είναι ένα πολύ φιλικό αρσενικό λυκόσκυλο. Αν τον χάσατε καλέστε στο…
Νεότερη ενημέρωση: Εντοπίστηκε ο κηδεμόνας του σκύλου.
Ο αρσενικός σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στην αυλή ενός καμένου σπιτιού από την οδό Τρίτωνος 63 στη Νέα Μάκρη Αττικής. Από εθελόντριες της Ζωοφιλικής Ένωσης Ηλιούπολης μεταφέρθηκε στο Αττικό Νοσοκομείο Ζώων στην Παιανία όπου και παραμένει καθώς αντιμετώπιζε αναπνευστικά προβλήματα. Πλέον το ζώο είναι καλά.
Αν το χάσατε καλέστε στο τηλέφωνο: 6936640474.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr