Χάθηκε θηλυκός σκύλος Πομεράνιαν Σπιτζ στην Κυψέλη της Αθήνας
Στις 16 Οκτωβρίου ο θηλυκός σκύλος χάθηκε από την οδό Τήνου στην Κυψέλη της Αθήνας. Είναι επτά μηνών ράτσας Pomeranian Spitz. Αν το είδατε καλέστε…
Η Έλα χάθηκε στις 5 Δεκεμβρίου στην Καλλιθέα Αττικής. Είχε μόλις υιοθετηθεί και ο κηδεμόνας της πήγε να την πάρει από τη Θεσσαλονίκη. Το ζώο εξαφανίστηκε από την οδό Αργυρουπόλεως. Ο σκύλος είναι στειρωμένος, έχει μικροτσίπ και φοράει κόκκινο περιλαίμιο.Αν τον δείτε καλέστε στα τηλέφωνα: 6948466771 Γεράσιμος και 6983156769 Ελένη.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr