Τι κι αν δεν είμαι ράτσας;
Στο περίπτερο του σωματείου εθελοντών «Φίλοι Ζώων & Ανθρώπων» στη Διεθνή Έκθεση Γάτας, που διεξήχθη στο Δέλτα Φαλήρου, βρήκαμε την ετικέτα της φωτογραφίας. Γιατί ο ουσιαστικά φιλόζωος δεν χρειάζεται ζώα πολυτελείας, για να ζει μαζί τους.
Μυτούλα-στοματάκι:σκέτη τρέλα!
Εξαιρετικής ομορφιάς τα αιλουροειδή...Με έχουν υιοθετήσει 2 στο σπίτι που μένουμε(14 και 8 ετών) και ταϊζουμε και κάποια αδέσποτα.