Χάθηκε γάτα (ταρταρούγα) στη Γλυφάδα Αττικής
Η γάτα που βλέπετε είναι στειρωμένη θηλυκή και χάθηκε από την οδό Ανδρούτσου στη Γλυφάδα Αττικής στις 3 Απριλίου. Τη φωνάζουν Σπίθα και έχει μικροτσίπ.…
Από τη διασταύρωση των οδών Λεωνιδίου και Καρνεάδου στην Ηλιούπολη Αττικής χάθηκε η θηλυκή στειρωμένη γάτα που βλέπετε στις 20 Οκτωβρίου.
Το ζώο μόλις είχε υιοθετηθεί και δεν έχει μικροτσίπ. Η Μπέλα πήδηξε από το μπαλκόνι του ημιώροφου διαμερίσματος στην πυλωτή τη διπλανής πολυκατοικίας. Είναι πολύ φιλική με τους ανθρώπους αλλά φοβική με άλλες γάτες. Έχει κομμένο το αριστερό αυτάκι της.
Αν τη βρείτε καλέστε στα τηλέφωνα: 6973795150, 6944354727.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr