![Χάθηκε σκύλος ράτσας Πίτμπουλ στα Οινόφυτα Βοιωτίας μετά από τροχαίο](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2020/01/Adis-612x413.jpg)
Σήμερα το πρωί στα Οινόφυτα Βοιωτίας ο σκύλος που βλέπετε εξαφανίστηκε μέσα από το όχημα που επέβαινε μετά από σοβαρό τροχαίο που έγινε στον παράδρομο στο ύψος των εγκαταστάσεων του Jumbo.
Είναι Πίτμπουλ, αρσενικό με άσπρο και καφέ χρώμα τριχώματος. Η οικογένεια του το αναζητά. Είναι ενός έτους και πολύ φιλικό σκυλί. Τον φωνάζουν Άδη. Αν το βρείτε καλέστε την Ευτυχία στο τηλέφωνο: 6972142213, 6981639933. Δίνεται αμοιβή.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr