Έχασαν τον σκύλο τους στην περιοχή του Λαγκαδά Θεσσαλονίκης
Η Μπουμπού χάθηκε στις 3 Φεβρουαρίου στην περιοχή του Λαγκαδά στη Θεσσαλονίκη. Φορούσε το σαμαράκι που φαίνεται στις φωτογραφίες. Είναι έξυπνη, λαίμαργη και φοβητσιάρα. Ημίαιμη με κοντό ανοιχτόχρωμο καστανό τρίχωμα. Αν την έχετε δει ή την έχετε βρει, καλέστε στα τηλέφωνα επικοινωνίας 6984631588, 6936144097, 2395110059.
Το κοκεράκι που βρέθηκε στις 31/1 στο Χαλάνδρι, στην οδό Δαναΐδων (ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ) κυκλοφορεί σήμερα στις οδούς Νίκης και Σαλαμίνος. Κουτσαίνει πολύ αλλά δεν πιάνεται. Το γνωρίζει κάποιος
Το κοκεράκι που βρέθηκε στις 31/1 στο Χαλάνδρι, στην οδό Δαναΐδων (ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ) κυκλοφορεί σήμερα στις οδούς Νίκης και Σαλαμίνος. Κουτσαίνει πολύ αλλά δεν πιάνεται. Το γνωρίζει κάποιος
απο κατω βρισκετε ενα λινκ με την φοτοτγραφια του
http://www.rematia.gr/tag/%CE%B6%CF%89%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CE%B5%CF%81/