Βρέθηκε αρσενικός σκύλος στη Σωζόπολη Χαλκιδικής
Στην ακτή Ναυτίλος της Σωζόπολης εντοπίστηκε ο σκύλος που βλέπετε (μοιάζει με Ροντβάιλερ) ο οποίος φοράει περιλαίμιο παραλλαγής. Αν τον χάσατε καλέστε τον Γιάννη στο…
Το ημίαιμο Κόκερ, που βλέπετε στη φωτογραφία, εντοπίστηκε να περιφέρεται στη Νέα Ερυθραία Αττικής στην οδό Αγ. Σαράντα. Το ζώο έχει κομμένη ουρά και ένα λευκό σημάδι ανάμεσα στα μάτια του.
Η κοπέλα που το φροντίζει το πήγε για κούρεμα και φρόντισε να το απαλλάξει και από τα τσιμπούρια. Αν το χάσατε και το αναζητάτε καλέστε την Κατερίνα στο τηλέφωνο: 6936525765.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr