Χαθηκε γάτα από ξενοδοχείο ζώων στον Άγιο Μάμα Χαλκιδικής
«Λέγομαι Στυλιανή Λιακούρα και είμαι κτηνίατρος στην Θεσσαλονίκη. Έδωσα τον αγαπημένο μου γάτο Ταρζάν σ’ ένα ξενοδοχείο ζώων, το Pet Holidays που βρίσκεται στον Αγ. Μάμα Χαλκιδικής για τις γιορτές εφόσον έφευγα για διακοπές στο εξωτερικό. Ήταν η πρώτη φορά που τον πήγα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο τους έδωσα σαφείς οδηγίες για την φροντίδα του, και γραπτά και προφορικά. Τον παρέδωσα στις 20 Δεκεμβρίου αλλά δυστυχώς έμαθα ότι τον έχασαν στις 21 Δεκεμβρίου.
H Σωσω βρεθηκε σημερα το βραδυ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ κοντα στην πλατεια Μαβιλη.Ο Γιοργος Τορακης(George Torakis)τον οποιο υπερευχαριστω,την φροντιζε εδω και μια εβδομαδα που ειχε παει κατω απο την πολυκατοικια τους.Βλεποντας το λουρακι της καταλαβαν οτι απο καπου ειχε χαθει και ολες αυτες τις μερες ψαχναν να βρουν εαν καποιος την εχασε.Βρηκαν την αγγελια σας στο Ζοοsos και ετσι σημερα το βραδυ με πηραν τηλεφωνο.Σας ευχαριστω πολυ!Ας προσπαθησουμε ολοι να της βρουμε ενα σπιτι και μια ολοδικια της οικογενεια!Ειναι πολυ φιλικη με τους ανθρωπους και η ηλικια της ειναι 5,5 χρονων!το τηλεφωνο μου ειναι 6945847609