Στη Μαρκινίτσα της Μαγνησίας κάποιος χαρίζει γάτες…
Στη Μακρινίτσα της Μαγνησίας στο «μπαλκόνι» του Πηλίου κάποιος χαρίζει γάτες με το ανάλογο αντίτιμο… Για του λόγου το αληθές δείτε τη φωτογραφία που τράβηξε…
Τώρα που κάνει τόσο κρύο ποιος δεν θέλει τη ζεστασιά ενός σπιτιού; Η συγκεκριμένη ψιψίνα - ένα από τα τρία παιδιά του Μανώλη - φυσικά και είναι εξαιρετικά τυχερή. Εδώ τη βλέπουμε να ρεμβάζει από το παράθυρο τη θάλασσα.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr