Η Δανάη στην ΕΡΤ
Η Δανάη επιτηρεί το χώρο στην αίθουσα των ειδήσεων πριν ξεκινήσει η γενική συνέλευση των δημοσιογράφων της ΕΡΤ στο Ραδιομέγαρο… Τελικά το μόνο που εντόπισε ήταν η σπανακόπιτα που έτρωγε μια συνάδελφος…
Η γάτα της Μένης είναι διαρκώς αποφασισμένη να το κόψει το κάπνισμα… Ξεκινάει πάντα κομματιάζοντας το πακέτο…
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
xaxa σ ευχαριστώ πολύ ωραίο !!!! η γατούλα μου μας στέλνει μήνυμα stop στο κάπνισμα την υγεία σας βλάπτετε...τσιγάρο ισον θάνατος ,εμείς γι αυτό δεν καπνίζουμε !! πολύ ωραίο νάσαι καλά κορίτσι μου !!!7