Η ψιψίνα που βλέπετε είναι η Σούγκαρ. Είναι μια μικροσκοπική δεσποινίς που παρά το γεγονός ότι μεγάλωσε από μωράκι στο δρόμο, ξέρει να πηγαίνει στην άμμο και φυσικά χουρχουρίζει συνέχεια. Είναι στειρωμένη, έχει πάρει χαπάκι για σκουληκάκια και έχει κάνει και εμβόλιο για τη λύσσα.Θα δοθεί για υιοθεσία υπό την αιγίδα του Συλλόγου Ζωόφιλων Ημαθίας (ΖΩ.Η.).
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email: [email protected] ή καλέστε στο τηλέφωνο: 6937168460.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr