Χάθηκε γάτα στον Πειραιά
Χάθηκε στις 24/4 από την περιοχή Γηροκομείου - Ευαγγελίστριας (Λεωφ. Λαμπράκη) στον Πειραιά. Φοράει κίτρινο λουράκι, είναι μακρύτριχη (πορτοκαλί με λίγο λευκό), λεπτή και με μακριά ουρά.
Από τον Νοέμβριο του 2012 εξαφανίστηκαν οι δυο γατούλες που βλέπετε ο Σούγκι και η Άση από το σπίτι τους στο Νέο Ηράκλειο Αττικής. Είναι στειρωμένες και μαθημένες μόνο μέσα στο σπίτι. Παρακαλείται όποιος τα έχει δει να επικοινωνήσει με τη Νανά στο τηλέφωνο: 6944901193 ή μέσω facebook εδώ. Δίνεται και αμοιβή.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr