Κωλοτούμπα Ν.Τσαμπαρλή (υπ. στον Άλιμο) για τα μαθήματα φιλοζωίας, όμως τα γραπτά μένουν!
Η ιστοσελίδα www.vimaonline.gr δημοσίευσε την απάντηση του Νίκου Τσαμπαρλή, που είναι ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Όλοι μαζί για τον Άλιμο» στον Δήμο Αλίμου. Ο κ. Τσαμπαρλής μετά τον σάλο, που ξεσήκωσαν οι δηλώσεις του και ο ειρωνικός τρόπος με τον οποίο αντιμετώπισε το πρόγραμμα διαπαιδαγώγησης των νηπίων και των προνηπίων σε θέματα φιλοζωίας, έκανε στροφή 180 μοιρών!
Το χαμογελο της σκυλιτσας μανουλας με τα 7 μωρα τα λεει ολα.οσο για τον ντοκτορα ο θεος να τον κανει δλδ απαξιω
Ο σκυλάκος απέδειξε ότι έχει μεγαλύτερη καρδιά από τον γιατρό της συμφοράς.Ας πάρει κανένα μάθημα ανθρωπιάς ο ντόκτορας μπας και την επόμενη φορά γίνει καλός άνθρωπος.
H Μαμα σκυλιτσα του φορεσε τα γυαλια του γιατρου.... Αυτη θηλαζει και δυο γατακια σε αντιθεση με την πραξη του γιατρου που αντιβαινει και τον ορκο του Ιπποκρατη, Αλλα ορισμενοι "Ανθρωποι" δεν ειναι σε θεση να παρουν μαθηματα δυστυχως....