Τα φλαμίνγκο της Πάρου
Στις εγκαταστάσεις της ΑΛΚΥΟΝΗΣ, του Συλλόγου Περίθαλψης και Προστασίας Άγριων Ζώων που βρίσκεται στο νησί της Πάρου, ζουν τα φλαμίνγκο που βλέπετε. Είναι Φοινικόπετρα που…
Ο Βίκτωρας ο γάτος της Βικτωρίας είναι σταθερός τύπος τουλάχιστον με το φαγητό. Το σύνθημα του γι’ αυτή τη ζωή περιορίζεται προφανώς σε αυτές τις κουβέντες όπως εύστοχα ο Αλέξης Αλεξίου εξηγεί: «όλα τρώγονται και αν δεν τρώγονται, εγώ θα το προσπαθήσω».
Διαβάστε επίσης:
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
κουκλος τι αγγελουδι ειναι αυτο