Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
διαβάστε επίσης
Ως πότε θα ακούω το «περίφημο»: «Εδώ οι άνθρωποι πεινάνε και εσείς ασχολείστε με τα ζώα;». «Αγαπητέ - δήθεν ευαίσθητε - δυστυχισμένε - μίζερε και ανολοκλήρωτε άνθρωπε», που ποτέ δεν είχες την ευτυχία να νιώσεις την αγνή και αμέριστη αγάπη των ζώων, αυτά έχω να σου πω και βαλ’ τα καλά στο μυαλό σου:
Από εμάς και τη Ρόξι, την τετράποδη πρωταγωνίστρια της ταινίας «Re - Action», 2018 ευχές για μια χρονιά καλύτερη και για τα ζώα. https://youtu.be/OAPU9JX2z1M Διαβάστε…
Με δελτίο Τύπου που έφτασε στα χέρια μας αργά απόψε το βράδυ μέσω email η παράταξή του δημάρχου Σερρών «Δημοτική Πρωτοβουλία» μας ενημέρωσε καθησυχάζοντας μας για όσα ο δήμος πράττει για τον καλό των ζώων και των πολιτών. Η αλήθεια είναι ότι διαβάζοντας τα όσα γράφει ο Δήμος Σερρών και για τα οποία προφανώς δεσμεύεται – αφού τα γραπτά μένουν – νιώσαμε μεγάλη ανακούφιση.
ΑΡ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ?
Επικοινώνησα με την κ.Καζαντζιδου,καροτσάκι βρήκανε.Εκείνο που χρειάζονται είναι χρήματα για την θεραπεία της μικρής.