Χάθηκε σκύλος στο Ρίο Αχαΐας
Στο Ρίο της Αχαΐας κοντά στο Κάραβελ χάθηκε ο σκύλος ράτσας Φοξ Τερριέ που βλέπετε. Φοράει ροζ σαμαράκι, είναι 10 ετών μαλλιαρό με μια μεγάλη μαύρη βούλα στην πλάτη του και ακούει στο όνομα Ρόμεο.
Χάθηκε χτες το μεσημέρι στην περιοχή της Καλλίπολης στον Πειραιά το σκυλάκι που βλέπετε. Είναι ημίαιμο Κανίς με Γκριφόν. Στο λαιμό έχει ένα κουδουνάκι και κόκκινο εμπριμέ λουράκι. Δεν βλέπει καλά από το αριστερό του μάτι. Τη λένε Σίσσυ. Αν τη δείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6933020450.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr