Το χριστουγεννιάτικο μπαζάαρ της Ζ.Ε.Η. γίνεται για το καλό των ζώων
Το χριστουγεννιάτικο μπαζάαρ της Ζωοφιλικής Ένωσης Ηλιούπολης (Ζ.Ε.Η.) στο οποίο παίρνουν μέρος η εθελοντική ομάδα «Γάτες Φλοίσβου», το σωματείο ΠΡΟ.ΣΤ.Α.ΤΕ.Υ.Ω. και το Φιλοζωικό Σωματείο Αγίων Θεοδώρων Κορινθίας διοργανώνεται φέτος το Σάββατο 1/12 και Κυριακή 2/12, 10:00 - 20:00 στο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΛΙΜΟΥ (Ιωνίας 96) στο Άνω Καλαμάκι καθώς και Σάββατο 8/12 αλλά και την Κυριακή 9/12, 10:00 - 20:00 στο SPORTS CAFE (πίσω από το Κολυμβητήριο Έβερτ και Κεφαλληνίας) στην Ηλιούπολη εκεί που κάνει στάση η γραμμή 237 του λεωφορείου της ΕΘΕΛ.
έχω μεγαλώσει σε οικογένεια που έθρεψαν πολλα σκυλιά και θεωρώ τον ευατό μου πρώτα κυνόφιλο και κατα επεκταση φιλόζωο . ώς γείτονας σας αναφέρω οτι για τον επώδυνο θάνατο αυτής της ψυχής φταίει εκτός απο τον δολοφόνο ,το κράτος και ο φιλοζωικός. έχουν γίνει επώνυμες καταγγελείες σε εισαγγελλεα , υγειονομείο κτλ για τις συνθήκες του συγκεκριμένου
΄΄ζωου ΄΄ που ειχε στην κατοχή του τα σκυλάκια καθώς και πλήθος αλλών ζωντανών εντος της οικίας του σε άθλιες συνθήκες .
λυπάμε αλλά δεν μπορώ να βλέπω κροκοδείλια δάκρυα από το συγκεκριμένο ΄΄ανθρωπο ΄΄ .
συγνωμη για τον χρόνο σας .κάποια στιγμή στην ελλάδα θα πρέπει να εφαρμοστούν οι νόμοι και για οσους δολοφονούν αλλά και για όσους οπλίζουν το χέρι τους .
ηταν ηρωας κριμα ομως