Ο γατούλης είναι η καλύτερη παρέα για τον ζωγράφο!
Ο μικρός Ιούλιος κοιτάει με δέος το έργο… Ενίοτε δαγκώνει και τα δάχτυλα του ζωγράφου για να περάσει και η ώρα… Καλή η τέχνη αλλά το παιχνίδι ακόμα καλύτερο!
Η Δανάη επιτηρεί το χώρο στην αίθουσα των ειδήσεων πριν ξεκινήσει η γενική συνέλευση των δημοσιογράφων της ΕΡΤ στο Ραδιομέγαρο… Τελικά το μόνο που εντόπισε ήταν η σπανακόπιτα που έτρωγε μια συνάδελφος…
Διαβάστε επίσης:
«Κοινωνία ΤΕΤ@ΕΡΤ»: Η εκπομπή – αφιέρωμα για όσα συμβαίνουν εις βάρος των ζώων
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr