Έκκληση για την υιοθεσία της σκυλίτσας που τρομοκρατημένη ζει κάτω από ένα εγκαταλελειμμένο όχημα στο Ηράκλειο Κρήτης
Η σκυλίτσα, που βλέπετε, είναι ένα μικρόσωμο θηλυκό ζώο, το οποίο από τον τρόμο του ζει κάτω από ένα εγκαταλελειμμένο όχημα από την μέρα που…
Κυριε δημαρχε κ εγω καταδικαζω αυτο το γεγονος αλλα πανω απο ολα βαζω την υγεια τον παιδιων μου.Μην καθεστε με σταυρομενα χερια... σε καθημερινη βαση οπως εχουμε το φαγητο εχουμε κ τη χρηση των αλοιφων γιατι τα παιδια μας γυρνανε απο το σχολειο κουναβων γεματα Φ Λ Ο Υ Μ Π Ε Σ....... Απο τη μια τα αδεσποτα γεματα ψιλους να τριγυριζουν μεσα στην αυλη του σχολειου κ απο την αλλη οι καμπιες στα δεντρα που μενουν αψεκαστα Δεκεμβριο μηνα ενω σε ολα τα σχολεια οι ψεκασμοι εγιναν τον Οκτωμβριο... Αν εχετε λοιπον ευαισθησια δειχτε την πρωτα στα παιδια κ μετα ζωα..
Πώωω πω πω πόσο θα κουράστηκε… Ξέρεις τι κουραστικό είναι να πεις στη γραμματέα σου ΄΄Γράψε ότι καταδικάζουμε κλπ κλπ… κατάλαβες…΄΄ και να ακούσεις την απάντηση ΄΄Μάλιστα κύριε δήμαρχε ξέρω.΄΄ Σε πονάει η μέση για μια εβδομάδα.