Χάθηκε μαύρος σκύλος από την Αγία Παρασκευή Αττικής
Χάθηκε μαύρος κούταβος από την οδό Αιγαίου Πελάγους στην Αγ. Παρασκευή. Ανήκει στα προστατευόμενα ζώα του Φιλοζωικού Συλλόγου της Αγ. Παρασκευής και φοράει περιλαίμιο με ταυτότητα. Αν τον βρείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6945534118.
Εγκαταλείφθηκε καθαρόαιμο μποξεράκι αρσενικό περίπου 5 μηνών. Είναι φιλικότατος παιχνιδιάρης και μέχρι στιγμής κύριος λερώνει μόνο στη βόλτα του. Το μόνο προβληματάκι που φαίνεται να έχει μέχρι στιγμής είναι η αδυναμία του... τα κοκκαλάκια του τα μετράς στην κυριολεξία. Την Δευτέρα θα πάμε για εξετασούλες και εννοείτε ψάχνουμε την παντοτινή του οικογένεια. Θα δωθεί με ΜΟΝΟ με συμβόλαιο υιοθεσίας.
τηλ. 6987008363