Σταμάτα να βάζεις φόλες!
Στην είσοδο του καταστήματος πώλησης ειδών για κατοικίδια «Το Πετοπωλείον» που βρίσκεται επί της οδού Κάρπου στο Νέο Κόσμο είδαμε την χειροποίητη αφίσα που γράφει: «Σταμάτα να βάζεις φόλες, Δώσε μια ευκαιρία στα αδέσποτα».
Ο Αμόρε ο αδεσποτάκος γατούλης που βρήκε καταφύγιο στην φιλόζωη αγκαλιά της Γ. Ραγκούση στην Παροικιά της Πάρου τώρα που ξεθάρρεψε και μεγάλωσε πίνει και καφέ!
Διαβάστε επίσης:
Ψιψινάκι κολλημένο με τη μόδα…
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr