Στη Μαρκινίτσα της Μαγνησίας κάποιος χαρίζει γάτες…
Στη Μακρινίτσα της Μαγνησίας στο «μπαλκόνι» του Πηλίου κάποιος χαρίζει γάτες με το ανάλογο αντίτιμο… Για του λόγου το αληθές δείτε τη φωτογραφία που τράβηξε…
Στην είσοδο του καταστήματος πώλησης ειδών για κατοικίδια «Το Πετοπωλείον» που βρίσκεται επί της οδού Κάρπου στο Νέο Κόσμο είδαμε την χειροποίητη αφίσα που γράφει: «Σταμάτα να βάζεις φόλες, Δώσε μια ευκαιρία στα αδέσποτα».
Στο αρχείο της του www.zoosos.gr θα μπορέσετε να βρείτε χιλιάδες δημοσιεύματα με δηλητηριασμένα ζώα παντού στην Ελλάδα. Αν αντέχετε να δείτε τι κάνει το είδος μας στα άλλα ζώα πατήστε εδώ.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr