Καστοριά: Συνάντηση για τα μέτρα πρόληψης σχετικά με τις ζημιές που προκαλεί η αρκούδα
Ενημερωτική συνάντηση με θέμα τις ζημιές που προκαλεί η αρκούδα στην παραγωγή και τα μέτρα πρόληψης, τα οποία απαιτούνται, διοργανώνει η Καλλιστώ τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου στις 20:00 στην Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Καστοριάς (οδός Γράμμου 62). Η συνάντηση με θέμα: «Ζημιές από αρκούδα στη ζωική και φυτική παραγωγή. Προβλήματα και λύσεις» διοργανώνεται με σκοπό να ενημερωθούν οι αγρότες και οι κτηνοτρόφοι του νομού Καστοριάς, σε σχέση με τα μέτρα πρόληψης για την ελαχιστοποίηση των ζημιών που προκαλεί η αρκούδα στην παραγωγή τους.
Εύχομαι να μην υπήρχαν άλλα ζωάκια στο πλοίο, η αν υπήρχαν να είχαν σωστά αφεντικά, σαν την κυρία της φωτογραφίας.
Υπήρχε κι ένα άλλο σκυλάκι τρομαγμένο στην αγκαλιά ενός άντρα στο φλεγόμενο πλοίο.
Παιδιά ςος στο πρώτο θέμα κάποιος στα σχόλια απαξιώνει την Κυρία αυτή στο θέμα για το καράβι που έφτασε μπρίντιζι νομίζω το τέταρτο στην αρχική είστε να του την πέσουμε παρακαλώ πολύ;
Sumfwnw!!Mpravo tis pou pire to skulaki tis mazi!!
Aparadekto na trexoun na sw8oun kai na kseroun oti afinoun ta zwakia tous pisw na kaoun!!!
mpravo stin kyria. veveos, opoios exei zoaki, apla DEN to afinei sti tyxi tou. tha kanei oti mporei na to sosei.
den tha mporousa na dianoitho oti se paromoia periptosi tha etrexa na sotho ego kai tha afina ta 2 skylakia mou piso. me tipota.