Παλεύουμε για έναν κόσμο δικαιότερο και για τα ζώα
Με δύο φωτογραφίες από το άλμπουμ του Κώστα Μπαλάφα «Ήπειρος» καλωσορίζουμε το 2015 και δεσμευόμαστε πως θα συνεχίσουμε να παλεύουμε για έναν κόσμο δικαιότερο και για τα ζώα, που υποφέρουν εξαιτίας των ανθρώπων παντού! #zoosos
Κρίμα που δεν χρειάζομαι κάτι από το κατάστημα αυτό. Θα το προτιμούσα και μόνο για τα στολίδια της βιτρίνας του. (Πράγμα που λέει πάρα πολλά και για τους επιχειρηματίες αυτούς.)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ Μ.Μ.Ε.
Απ 'οτι πληροφορηθηκαμε, τα κουταβια στο στρατοπεδο του Προβατωνα που ειχαν απομακρυνθει και ειχαν επανατοποθετηθει στο στρατοπεδο, αγνοουνται.
Επειδη το στρατοπεδο ειναι ελεγχομενος χωρος και φυσικα τα κουταβια δεν εχουν τις φυσικες ικανοτητες να μετακινουνται, να γνωριζουν οι κυριοι του στρατοπεδου οτι σε περιπτωση που τα κουταβια δεν εχουν επιστραφει μεχρι αυριο, ή διαπιστωθει οτι εχουν παθει το οτιδηποτε, ετοιμαζεται ηδη μηνυτηριος αναφορα κατα παντος υπευθυνου και επιστολη για την επιβολη των προστιμων στις κτηνιατρικες αρχες της περιφερειας.
Αν καποιοι δεν θελουν να σε σεβονται το νομο, ας αναλαβουν και τις ποινικες τους ευθυνες, οποιοι και να ειναι αυτοι
Αργυρης Αργυριαδης - Εθελοντης Φιλοζωικου Σωματειου Κιβωτος Αλεξ-πολης (για την αποστολη)
Μακράν οι πιο όμορφες βιτρίνες!