Έδεσσα: Έκλεισε ασφυκτικά σε κούτα 8 κουτάβια & τα πέταξε στα σκουπίδια
Στις 23 Ιανουαρίου ο Βασίλης Γιαννακέρης υπεύθυνος του Δημοτικού Κυνοκομείου Έδεσσας ενημερώθηκε τηλεφωνικά από τους αστυνομικούς ότι δίπλα σε κάδο σκουπιδιών κοντά στο σούπερ μάρκετ…
σκατανθρωπε.. ευχομαι σε σενα και στους ομοιους σου να πεσουν ολες οι καταρες της γης πανω σου και να μη λυτρωθεις ποτε
με ολη τη ψυχη μου τα παιδια που μεγαλωνεις και που ξερουν οτι πεταξες τα ζωακια στα σκουπιδια μια και εκει ειναι πραγματικα η θεση σου αθλιε υπανθρωπε.
Εκτος του οτι λυπαμαι τα μωρα σκυλάκια (τουλαχιστον αυτα σωθηκαν κατα πλειοψηφια κ δε θα ξαναδουν το ανθρωπόμορφο κτηνος) περισσότερο λυπαμαι τα παιδια του η τους δικους του που ειναι καταδικασμενοι να τον βλεπουν μαλλον καθημερινως.... ΚΑΘΗΚΙ!!!!!
Άλλος ένας σκατόψυχος.
Σου εύχομαι τα παιδιά σου να σε πετάξουν στα σκουπίδια μια μέρα.Αυτό τους μαθαίνεις άψυχε. 'Ότι δεν μπορούμε να το φροντίσουμε, το πετάμε'
Αυτό σου αξίζει.