Μήπως χάσατε αυτό το σκυλάκι στο Μαρούσι Αττικής;
Το Σάββατο 15/9 βρέθηκε αυτό το σκυλάκι στην οδό Μεσογείων στο Μαρούσι στο ύψος της Αττικής Οδού. Είναι αρσενικό περίπου 4 χρόνων και δεν έχει ούτε τσιπάκι, ούτε ταυτότητα.
Στην περιοχή της Μεταμόρφωση Αττικής στη Θέα Δηλαβέρη εντοπίστηκε την Κυριακή 12/4 χτυπημένο στο κεφάλι το σκυλί που βλέπετε. Η γυναίκα που ανέλαβε την φροντίδα του αναζητά τον ιδιόκτητη του. Αν γνωρίζετε κάτι σχετικό καλέστε στο τηλέφωνο: 6982999379.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr