Χάθηκε ασπρόμαυρη αρσενική γάτα στο Μαρούσι Αττικής
«Χάθηκε στις 15 Ιουλίου 2020 αδέσποτος γάτος στο Μαρούσι, στην οδό Βασιλίσσης Σοφίας 87. Τον πήγαινα στο κτηνιατρείο για στείρωση, άνοιξε το κλουβί και εξαφανίστηκε.…
Η γάτα χάθηκε την Παρασκευή από την οδό Μελετοπούλου στο Ψυχικό Αττικής στα σύνορα με το Γαλάτσι. Είναι αρσενικός αν τον έχετε δει, καλέστε στο τηλέφωνο: 6946502096. Είναι νεαρός, στειρωμένος, με παλιό δάγκωμα στο δεξί πόδι.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr