Ο Εμπορικός Επαγγελματικός Σύλλογος Πόρου βάζει ποτίστρες & ταΐστρες για τα αδέσποτα και μη ζώα του νησιού
Ο Εμπορικός Επαγγελματικός Σύλλογος Πόρου, με γνώμονα την καλή εικόνα του νησιού και τη βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών των επιχειρήσεων - μελών του, ξεκινά εκστρατεία…
Μα τελικά πόσους ψυχοπαθείς έχει αυτή η χώρα? Δεν είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι αυτός που βασανίζει/σκοτώνει ζώα αύριο θα σκοτώσει και ανθρώπους
Ti Eginan Ta Zoa????