Βρήκε σκύλο να περιφέρεται στη Λούβρη Κοζάνης
Στο χωριό Λούβρη Κοζάνης εμφανίστηκε πριν από μερικές μέρες ο σκύλος που βλέπετε στις φωτογραφίες. Το ζώο που φοράει λουρί είτε χάθηκε είτε έπεσε θύμα εγκατάλειψης από τους δικούς του.
Ο σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στο Κοντόπευκο της Αγίας Παρασκευής Αττικής. Είναι αρσενικός, νεαρός σε ηλικία και μεσαίου μεγέθους. Δεν έχει περιλαίμιο, ούτε τσιπ ή ταυτότητα. Περιφέρεται από τις 22 Ιανουαρίου στις οδούς Αυγέρη Μάρκου και Ψαρών (ψιλά) κουτσαίνοντας. Tηλέφωνο: 6945534118, email: [email protected].
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr