Τα γαϊδουράκια έγλειφαν τον άρρωστο σκύλο (βίντεο)
Ο Κλέων o σκύλος είναι το υπέρβαρος μέλος της οικογένειας της «Γαϊδουροχώρας» του χώρου φιλοξενίας και ενημέρωσης που ιδρύθηκε το 2014, βρίσκεται στο Κορωπί της…
Η αναγνώστρια μας Πωλίνα Κεχαγιά μας έστειλε μέσω twitter το δικό της ζωντανό στολίδι, που σκαρφάλωσε στο χριστουγεννιάτικο δέντρο… για να δει τον κόσμο από ψηλά.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr