Σκελετωμένος σκύλος στο Αιγάλεω! Μπορείτε να βοηθήσετε;
Η Τόνια πριν από μερικές μέρες εντόπισε στο Αιγάλεω στην περιοχή Μπαρουτάδικο το σκελετωμένο σκυλί που βλέπετε στη φωτογραφία. Όπως διαπίστωσε αφήνοντας του τροφή το σκυλί βρίσκεται διαρκώς στη διασταύρωση των οδών Δαρδανελίων και Ανδριανουπόλεως. Η Τόνια ζητάει τη βοήθεια μας, ώστε αυτό το πλάσμα να μεταφερθεί σε κτηνιατρείο, καθώς έτσι κανείς δεν μπορεί να διαπιστώσει αν μόνο η ασιτία ευθύνεται για την κατάσταση του αυτή ή και κάποια ασθένεια.
aparadexto na petas tis kaimenes tis psixoules sta skoupidia
aparadexto na petoun ta zwakia stous kadous.exoun kai afta zwi
Eirhnh moy to mono poy exw na soy pw einai prwton oti oskylos sou einai idios o Hatchi dhladh KOUKLOS kai defteron ena terastio MPRABO poy eswses aftes tis psyxoules.
Kai pali mpabo!!!!