Βοηθήστε τον να φροντίσει το σκελετωμένο σκυλί που βρήκε στα Λιόσια Αττικής
Στα Λιόσια της Αττικής (Δήμος Ιλίου) κάποιος εγκατέλειψε ακόμα ένα κυνηγόσκυλο. Το θηλυκό Σέτερ βρέθηκε φανερά υποσιτισμένο και ένας φιλόζωος το πήρε σπίτι του, όμως δεν υπάρχουν κυριολεκτικά ούτε λίγα ευρώ για να το βοηθήσει, έστω με μία πρώτη επίσκεψη σε κτηνίατρο.
Καλό θα ήταν όταν πλησιάζουν οι ζωόφιλοι σε παρόμοιες σκηνές,να φοράνε ΓΑΝΤΙΑ,ωστε να μπορεί η σήμανση να παίρνει ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ.Να ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ Κ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ.Τέτοιοι ανώμαλοι ξαναχτυπάνε,ας υπάρχει αρχείο με τα ευρήματα...
Τα παιδιά Free Lennox - No Olympic Torch for Belfast γράψανε αυτό:
I did not want the baby whos life was taken in a car to be sent to the bridge with out a name, pls someone name him.
Είχε όνομα αυτή η ψιχούλα?
Υπάρχει τρόπο να το μάθουμε από το προσωπικό στη Toyota που το φροντίζανε?