Πυροβόλησε τον σκύλο στο χωριό Πολλά Νερά Ημαθίας
Αναβλήθηκε η δίκη του 50χρονου δράστη, ο οποίος στις 17/10 τραυμάτισε πυροβολώντας τον αδέσποτο σκύλο, που τάιζε η γυναίκα του έξω από το σπίτι τους στο χωριό Πολλά Νερά Ημαθίας, επειδή - όπως είπε - δύο μέρες πριν της είχε επιτεθεί. Τον δράστη κατήγγειλε στην Αστυνομία ανήλικη γειτόνισσα του, που είδε τι συνέβη.
Χριστε μου τι κατασταση ειναι αυτη ? Αναφέρετε σας παρακαλω τι χρειαζεστε και ποια θα ειναι η θεραπεια και τα αποτελεσματα αυτης, τι μπορειτε να κανετε για το αμοιρο? πρεπει να επικοινωνησουμε τηλεφωνικα μαζι σας και επισης οπως ζητησε και η κα Mirkka Hynninen πειτε μας για την χρηματικη βοηθεια
Ευχαριστω, βοηθηστε το σας παρακαλω, ποσο θα εχει υποφερει το καημενο...
Thelo na boithiso, alla meno sti Finlandia. Yparxei Paypal í enas logariasmos trapezas pou tha mporousa na steilo lefta? (Gia tin trapeza xreiazomai kai to IBAN kai SWIFTCODE)
Efxaristo poly!