Ποτιστήρι με ουρά στο Cafe Bar Nils στη Δράμα!
Στο καφέ – μπαρ Nils στη Δράμα, που βρίσκεται στην οδό Πατριάρχου Διονυσίου, έχουμε αναφερθεί ξανά, αφού ανήκει σε εκείνη την κατηγορία των χώρων εστίασης…
Ο Κατσαράκιας είναι ο ένας από τους έξι τετράποδους συντρόφους της Βικτώριας. Μεταξύ άλλων τα βάζει και με τις βεντάλιες καθώς σε αυτές ακονίζει τα δόντια του… Υπέροχα στιγμιότυπα με τον ξανθό κούκλο να δοκιμάζει της δυνάμεις του στο διπλωμένο χαρτί.
Βέβαια σε αυτό το σπίτι δραστηριοποιείται και ο Βίκτωρας και τα όσα κάνει μπορείτε να τα δείτε εδώ:
Ο γάτος Βίκτωρας στην οθόνη του υπολογιστή
Ο Βίκτωρας που τρώει τα πάντα…
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr