Τα 15 χρόνια αιχμαλωσίας των άγριων ζώων γιορτάζει το Αττικό Ζωολογικό Πάρκο
Τα 15 χρόνια αιχμαλωσίας των ζώων που ζουν στα κλουβιά του γιορτάζει σήμερα το Αττικό Ζωολογικό Πάρκο στα Σπάτα το οποίο προσπαθεί να μας κάνει να ξεχάσουμε ότι στις εγκαταστάσεις του τα άγρια ζώα δεν είναι έγκλειστα…
τον φατσουλη εχει παθει σοκ βγηκε το πλαστικο και τοσα χερια τον χαιδευουνε νομιζει οτι ειναι στον παραδεισο ♥
ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ,ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ???ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!12 ΜΕΡΕΣ???ΜΑ 12 ΜΕΡΕΣ???ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΖΗΣΕ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΗΡΕΜΟ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΣΠΙΤΙ!!!!!!