Προκλητικός για άλλη μια φορά ο δήμαρχος Κοζάνης παρουσιάζει ψευδώς μια εξιδανικευμένη κατάσταση για το Δημοτικό Κυνοκομείο & την διαχείριση των αδέσποτων
Της Ελένης Ηλιοπούλου Ο δήμαρχος Κοζάνης, Λευτέρης Ιωαννίδης, με ακόμα μία επικοινωνιακή τακτική απευθύνεται με προσωπική επιστολή προς εκείνους που υπέγραψαν την επιστολή διαμαρτυρίας της…
Ελπίζω να βρεθεί ένας πολιτικός που να είναι πραγματικός ζωόφιλος. Και να επιτρέψει τις δωρεάν στειρωσεις και να μην μπαίνει εμπόδιο στους διάφορους οργανισμούς που τις κάνουν. Η στειρωση είναι η σωτηρία των ζώων!