Γνώριζαν και συγκάλυπταν τη συστηματική εγκατάλειψη σκυλιών στη νήσο Παναγιά και σε άλλες βραχονησίδες πέριξ Χίου - Οινουσσών
Της Ελένης Ηλιοπούλου Εθελοντές διασώστες της ομάδας «Alma Libre» και μέλη φιλοζωικών συλλόγων της Χίου και των Οινουσσών με τη βοήθεια των αρχών μετά από…
Συγνώμη, συνήθως δεν θέλω πότε να βρίζω ιντερνετικά, αλλά μια φορά θα το πώ ...., απλά ιντερνετικά,... μια φορά να μου βγεί διότι τσαντίστικα.
Γαμώ το σπίτι σας , και γαμώ τα πάντα σας , αρχίδια που τα βάζετε με καημένα ζώα , αντράκια της μαλακίας, αντράρες παχύσαρκοι στο μυαλό και στο σώμα . Για ελάτε να τα βάλετε με έναν που έχει κάποια κιλά παραπάνω, να σας βάλει τα μαχαίρια και τους λοστούς σας στον κώλο σας.