Διαλέξτε ημίαιμο, η ράτσα δεν έχει καμιά σημασία, αν πραγματικά αγαπά τα ζώα!
Το Σωματείο Περίθαλψης και Προστασίας Αδέσποτων Ζώων Stray.gr θέλοντας να αυξήσει την ευαισθητοποίηση όλων μας απέναντι στα αδέσποτα ζώα προωθεί την ιδέα της υιοθεσίας ημίαιμου (σε αντίθεση με την αγορά καθαρόαιμου ζώου), και σας προτρέπει να σκεφτείτε πόσο βοηθάτε αυτά τα εξαιρετικά πλάσματα, αν κάνετε δικό σας, ένα σκυλάκι ή ένα γατάκι, που π.χ. περιφέρεται κινδυνεύοντας στο δρόμο.
Πολύ πολύ ωραίο!!!!!
Αν και λίγο οξύμωρο για τη συγκεκριμένη παραλία. Πριν λίγες μέρες ήμασταν εκεί στους Αγίους Αποστόλους με το μαλτεζάκι μας και ο ναυαγοσώστης μας είπε ότι αν δεν φύγουμε, κινδυνεύουμε με πρόστιμο 50 ευρώ, όπως είχανε κάνει νωρίτερα σε κάποιους άλλους.
Μακάρι να αλλάξουν κάποια στιγμή όλα αυτά....
Συγχαρητήρια για τη κίνηση!!!!!!
ΕΞΕΡΕΤΙΚΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΡΧΖΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ!!!!Α ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΘΑΛΛΣΑ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡ ΠΟΙΟΝΟΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΝΟΙΖΕΣΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΛΥΠΗΘΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΜΕΣΑ ΑΠΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΟΥΝ ΜΕ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ1!1