Βρέθηκε σκύλος ράτσας πίτμπουλ στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη στην Αττική
Το θηλυκό πίτμπουλ που βλέπετε βρέθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2011 στα σύνορα Άγιου Ι. Ρέντη με Νίκαια. Αν το χάσατε και το ψάχνετε καλέστε στο τηλέφωνο: 6936725477.
Το θηλυκό σκυλάκι που βλέπετε φοράει κόκκινο κολάρο με καρτέλα αντιλυσσικού εμβολίου και βρέθηκε στο ύψος του Αγίου Λουκά στην οδό Πίνδου στα Πατήσια της Αθήνας. Αν το χάσατε επικοινωνήστε με το τηλέφωνο: 6977130784.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr