Βρήκε σκύλο στο Πανόραμα Βούλας
Βρέθηκε στο Πανόραμα Βούλας της Αττικής. Είναι αρσενικό ημίαιμο φοράει κόκκινο κολάρο και αποπαρασιτικό λουράκι. Αν κάποιος το έχασε μπορεί να καλέσει στο τηλέφωνο: 6949191175.
Ο σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στα Ταμπούρια του Πειραιά να τρέχει πανικόβλητος. Αν τον χάσατε καλέστε στο τηλέφωνο: 6934405965 μια και ο άνθρωπος που τον βρήκε και τον φροντίζει δεν μπορεί να τον φιλοξενήσει πολύ καθώς δεν τα πάει καθόλου καλά με τον δικό του σκύλο.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr