Χάθηκε αρσενική γάτα στα Εξάρχεια
«Ο γατούλης που βλέπετε, εδώ και 3,5 χρόνια ζει στην πολυκατοικία μας στον πεζόδρομο της Σκυλίτση των Εξαρχείων. Έχει αγαπηθεί από όλη τη γειτονιά και…
Ο σκύλος που βλέπετε χάθηκε στις 21 Φεβρουαρίου στον Ταύρο Αττικής. Είναι αρσενικό, μη στειρωμένο Γιόρκσαϊρ και δεν έχει μικροτσίπ. Εξαφανίστηκε στην περιοχή του σούπερ μάρκετ Λιντλ στην οδό Πέτρου Ράλλη. Τη μέρα που χάθηκε φορούσε φωσφοριζέ κίτρινο μπουφανάκι. Αν το δείτε καλέστε αμέσως στο τηλέφωνο: 2130444415.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr