Χάθηκε θηλυκός σκύλος στον Αετό Μεσσηνίας
Χάθηκε από το χωριό Αετός Μεσσηνίας η σκυλίτσα Πάγκυ. Είναι μια γκρίζα 6 ετών. Είναι φιλική και ήρεμη. Όποιος την έχει δει παρακαλείται να καλέσει στο τηλέφωνο: 6981886179.
H ηλικιωμένη γάτα που βλέπετε χάθηκε στις 23/7 από τον Νέο Βουτζά Αττικής, στο ύψος του Λυρείου ιδρύματος. Η γάτα είναι πάνω από 15 ετών και έχει microchip. Έχει κομμένο λίγο το επάνω μέρος του αριστερού αυτιού. Είναι φιλική αλλά θα είναι πολύ τρομαγμένη εξαιτίας της πυρκαγιάς και όσων ακολούθησαν. Αν τη δείτε μιλήστε της πολύ ήρεμα και καλέστε στο τηλέφωνο 6937012850.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr