Χάθηκε θηλυκός σκύλος ράτσας Μαλτέζ στην πλ. Πλυτά στο Παγκράτι της Αθήνας
Χάθηκε στην πλατεία Πλυτά στο Παγκράτι της Αθήνας ο θηλυκός σκύλος που βλέπετε ο οποίος είναι 9 μηνών ράτσας Μαλτέζ. Αν τη δείτε καλέστε στα…
Ο Κανελλάκος είναι ένας αδέσποτος που ζει στον Διόνυσο Αττικής και τον φροντίζει ο τοπικός σύλλογος. Είναι ημίαιμο Γκόλντεν Ρετρίβερ και φοράει μπλε κολάρο. Χάθηκε την προηγούμενη εβδομάδα με τα πολλά χιόνια. Ακολούθησε μια εθελόντρια που είχε βγει για τάισμα των αδέσποτων.
Κατέβηκε τη Λεωφόρο Διονύσου, πέρασε από την πλατεία (στου Λάτση) και πήγε προς το σούπερ μάρκετ «ΑΒ Βασιλόπουλος». Έκτοτε αγνοείται. Παρακαλείται όποιος τον έχει δει να επικοινωνήσει με την κα Γώγου τηλέφωνο επικοινωνίας: 6944884735.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr